MİSYONUMUZ
Kirmizi

KOMBİ SERVİSİ1

Firma misyonu : Genç bir firma olmanın vermiş olduğu tüm avantajları kullanarak hedeflerine hızla ilerlemek. Kendi içinde veya dahil olduğu işlerde müşteriyle ve diğer firmalar ile ekip anlayışı içinde çalışmak, kendi sektörü ile ilgili teknolojik ve teknik gelişmeleri yakından takip etmek ve projelerinde, uygulamalarında kullanmak ve kalite çizgisini sürekli olarak yükseltmek, sektörde önde gelen firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.

HİZMET KALİTESİ

Kalite yönetiminin temel taşları olan, sürekli gelişme, iyileştirme ve müşteri memnuniyeti adına, müşteri beklentilerini aşarak, tatmin etmek için satış ve satış sonrası hizmetler sunmaya yöneliktir.

HİZMET SÜREKLİ GELİŞİM

Değişen koşullar ile müşteri beklentilerine uygun olarak tüm çalışanların katılımı ile satış ve satış sonrası hizmetleri sürekli geliştirmek, sunmakta olduğumuz hizmet kalitesini sürekli arttırmak, ilk seferde doğruyu yapmak ve şirketimizin rekabet gücünü arttırmaktır.

AMACIMIZ

Kaliteli ve güvenilir hizmet sunabilmek, değerlerine sadık kalarak, deneyimlerle kazanılan örgüt kültürü ve yapısını işletmenin temel bağları olarak tutmak.

Gelişmeleri, teknolojik gelişimleri anlayarak, iş yaşamında uygulayarak kültürünü kaybetmeden sürekli değişim içerisinde olmak; bu kriterlere en ihi hizmeti sunabilmek.

VE BİZ

Kaliteli ve profesyonel ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz.

Sizlerin memnuniyeti, Bizlerin hedefidir.

Teşekkürler.

Kirmizi
 
Adres: Marmara Mahallesi Önder Caddesi Büyük Çarşı No:6 / 87 Beylikdüzü İstanbulTelefon0212 876 61 66  Telefon0538 330 49 03 E-Posta kombici@hotmail.com