HAKKIMIZDA
Kirmizi
Kaliteli Hizmet

Uzman Ekip

Müşteri Memnuniyeti
Kombi Servisi markalı kombi cihazlarınıza teknik servis olarak arıza tamir ve bakım hizmeti vermekte olan firmamız İstanbul avrupa yakası tüm ilçelerinde profesyonel ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerinin memnuniyetini de kazanarak kapsamlı olarak 7 gün 24 saat çalışmaktadır.

Evlerinizde ısıtma ve sıcak su amaçlı olarak kullanmakta olduğunuz kombilerinizin tamir ve bakımını servis olarak teknik donanımlı ekiplerimizle, yerinde itinayla yapmaktayız.

Yapılan her işlem firmamız tarafından garanti kapsamına alınır. Bizim için yerinde tamiri mümkün olmayan cihaz yoktur.

Ancak ve ancak cihazdaki arızalar giderilirken, sizi rahatsız edebilecek ve zamanınızı alacak durumlarda cihaz atölyeye alınabilir.

Ayrıca cihazlarınızda tamir edilmek ve parçalarını değiştirmek amaçlı atölye ye alınmasını gerektiren aksamların hazır vaziyette olanları, ya da yenileri, mobil servis araçlarımızda mevcuttur.

Bu sayede sizlere en hızlı hizmeti sunmayı amaçlamaktayız…

Siz değerli müşterilerimiz bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Elimizden gelenin en iyisi yapmaya çalışıyoruz.

Bizim için, sizlerin öncelikle memnuniyetiniz önemli noktamızdır.

Uzman, tecrübeli, genç ve dinamik kadrosu ile günümüzün tüm teknolojik altyapısını kullanmayı ilke edinmiş, teknolojik tüm yenilikleri takip ederek kendini sürekli yenileyen bir firma olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kusursuz otomasyon sistemi ile müşterisini aşama aşama takip ederek, zamanında hizmet anlayışı ve dakikliği ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam edeceğiz.

Teşekkür ederiz.

Kirmizi
 
Adres : Marmara Mahallesi Önder Caddesi Büyük Çarşı No:6 / 87 Telefon 0212 876 61 66 Telefon 0538 330 49 03 E-Posta kombici@hotmail.com